رقابت پرنده های آماده پرواز به اوج خود می رسد!

معرفی کوادکوپتر SOLO، هوشمندترین پرنده آماده پرواز جهان!

هر آنچه بالا می رود سرانجام باید فرود آید و اگر موضوع بحث ما پرنده های بدون سرنشین باشد، بسیار از اوقات به گونه ای ناگوار پایین می آید!

ممکن است با شاخه های درخت و یا دیواره های ساختمان و یا غیره برخورد کند و یا شارژ باتری آن تمام شده و در آب فرود آید. سرمایه چهار موتوره شما به اندازه مهارت شما در کنترل آن در هوا سالم می نشیند و همین موضوع باعث شده است تا رقابت اصلی پرنده های آماده پرواز بر سر میزان سادگی و ایمنی در کنترل آن باشد. موضوعی که قطعا مهمترین اولویت خریداران است. در این نوشتار به بررسی کوادکوپتر SOLO می پردازیم که بنا به ادعای شرکت سازنده آن یعنی 3D Robotics هوشمندترین پهپاد جهان است!

رقابت بر سر این موضوع (ایمنی و سادگی پرواز) اکنون به اوج خود رسیده است. شرکت DJI نوزدهم فروردین محصول جدید خود به نام فانتوم 3 را ارائه کرد. فانتوم 3 نسخه جدید پرفروش ترین پهپاد DJI هست که در آن از یک دوربین بهبود یافته با امکان ارسال تصاویر با کیفیت HD و پخش زنده از طریق youtube استفاده شده است. اما کوادکوپتر "سولو" از چند جهت جلوتر از فانتوم 3 است: کامپیوتر آنبورد (onboard) روی کنترلر و پرنده امکان کنترلپذیری بهتر را فراهم آورده است؛ دسترسی کامل به دوربین گوپرو حین پرواز و نرم افزاری که به مبتدیان این اجازه را می دهد که تنها با چند کلیک تصاویر با توالی زمانی مختلف بگیرند. همچنین کوادروتور SOLO سطح جدیدی از خدمات پس از فروش را ارائه می کند. خدمتی که تا کنون بی سابقه بوده است: شرکت 3DR به مدت 30 روز در صورتیکه شما از پرنده ناراضی باشید گارانتی بازگشت وجه دارد و اگر در حین پرواز پرنده آسیبی ببیند یا سقوط کند به طور رایگان قطعات تعویضی را به شما می دهد.

ادامه مطلب

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

صنايع ماشين سازي مسائلي حجاب حق من ، انتخاب من ، زندگی من Carol Brittany فروشگاه ها هاست گروه فیلم سازی کاروان عشق Tarus Hashflare | Bitcoin Mining | Ethereum Mining